مسافران بهشت

 

12 تیر سالگرد روزیست که تنفر ما از آمریکا یک مرحله بیشتر می شود. آری، همان روزی که به دستور سران کاخ به ظاهر سفید تعداد 290 سرنشین بی پناه در اوج مظلومیت و بی گناهی مانند یک گل، پرپر شدند. 16خدمه، 53زن و65 بچه 2 ماهه تا 12 ساله، 156مرد ایرانی و پاکستانی و هندی و بعضاَ اروپایی تنها به جرم اینکه سوار بر هواپیمایی نظام جمهوری اسلامی، خار چشم آمریکا یعنی ایران شده اند، بر بالای آبهای نیلگون همیشه فارس پر پر شدند. حمله ای نا جوانمردانه...

درست است خباثت و نجاست سیاست آمریکا و تمام ریزه خوارانش چه از شیوخ عرب چه از تجار و سیاسیون عجم و حتی مدعیان حقوق بشر که بر خلاف نامهایشان هم تلخند و هم لاعباد... را نمیشود پاک کرد با تمام آبهای آزاد و غیر آزاد دنیا اما نکته قابل توجه اینجاست که پیکر مطهر همین مسافران بهشت که در آبهای آزاد! به جرم بی گناهی شناور شد برای همیشه صفت انسانیت را از نام های این نا اهلان و نامردان عالم پاک کرد.

و چه قدر زشت می شود آمریکا با برچسب مبارزه با تروریسم...

امروز آمریکا دارد جزای اعمالش را میدهد. بیداری اسلامی که امروز گریبانگیر آمریکا و ایادیش شده ضربه شصتی است از نظام ضد ظلم و ضد وحشیگری و ضد بی منطق بودن یعنی جمهوری اسلامی ایران.

امروز ما به رهبری اماممان سید علی خامنه ای با هر حرکتمان خنجری در قلب کاخ سفید فرو میبریم از حماسه سیاسی بگیر تا زنده نگه داشتن نام شهدای فتنه 88، شیخ حسن شحاته، پرواز ایرباس یا همان مسافران بهشت و الحق که تمامی این سلسله سبز از سال42 تا 92 مسافر بهشتند. هر حادثه ای چه تلخ و چه شیرین  قوتی است بر اندام تنومند ایران اسلامی وخنجری است در قلب آمریکایی که رو به انزواست...

حالا این مزدوران چه به نوچه های خود مدال افتخارو جایزه صلح نوبل و یا حتی جایزه های سینمایی هم بدهند یا ندهند چیزی از قله پستی و فرومایگیشان کم نمیکند.

روزی خواهد رسید ماتحت لوای انقلاب جهانی مهدی(عج) انتقاممان را از قاتلین عمار و سمیه در قبل ازحکومت اسلامی رسول الله... تا قاتلین بی گناهان امروز فلسطین و عراق و سوریه خواهیم گرفت.

آمریکا از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر...

پ ن1 : مرگ بر آمریکا و یارانش

پ ن2 : شادی روح شهدای اسلام مخصوصا 290 سفیر بهشت، مسافران ایرباس655 صلوات.

پ ن3: رفقای ظلم ستیز من، مطلبی، پوستری ، کلیپی هر چند نا قابل است در پیشگاه خونشان اما مرحمی است بر قلب مهدی فاطمه به یقین.

/ 1 نظر / 17 بازدید
ديدار

سلااااااااام وبلاگ شما عاليه مرسي از مطالب خوبتون موفق باشين[گل][گل]